Obóz szkoleniowy w Niedzicy dla uczniów klas mundurowych

Szanowni Państwo,

2.09. 2024 ( poniedziałek) – 4.09.2024(środa) zostanie zorganizowany 3 dniowy obóz szkoleniowy w Niedzicy dla uczniów klas mundurowych. Bardzo proszę o szczegółowe zapoznanie się z informacjami- załączniki.

• ·   bardzo proszę zadbać o odpowiednie przygotowanie młodzieży na obóz ( mundur + odzież sportowa+ przybory toaletowe+ ewentualny zapas wody mineralnej oraz klapki)
  • · jeśli uczeń będzie wracał z obozu samodzielnie lub w drodze do Nowego Targu, będzie odbierany przez opiekuna, bardzo proszę zapisać  taką informację na  karcie zgody uczestnictwa

UWAGA! wszyscy uczniowie muszą przyjechać na miejsce zbiórki- nie ma samodzielnego przyjazdu na obóz!

• ·   Wszystkie dokumenty oraz wpłaty należy dostarczyć do sekretariatu, do 29.08.2024
  • ·   druki dokumentów dostępne w sekretariacie lub na stronie szkoły

W przypadku braku możliwości uczestnictwa ucznia w obozie szkoleniowym proszę o niezwłoczną informację.

link do filmu poniżej.

Pozdrawiam wakacyjnie, dyrektor Sylwia Sawicka.

INFORMATOR  ORGANIZACYJNY

1.      7:45 – zbiórka pod hala lodową w Nowym Targu

• spakowanie bagaży do autobusu
  • przemarsz na plac apelowy